İzleyiciler

3 Kasım 2011 Perşembe

MADRİD 1.GÜN ZAMANSIZ GEZENLER KULÜBÜ:)

UÇAKTAN İNDİKTEN SONRA TAKSİYE BİNDİK OTELİN ADINI VERDİK VE HAVALIMANINDAN MADRID MERKEZE DOĞRU YOLA CIKTIK.
TAKSI 18.45 EURO TUTTU.AYRICA EXTRA  5.50 EURO HAVAALANI BEKLEME PARASI ALIYORLAR-GIRDI-CIKTILARI İÇİN .GİDİŞTE VE DÖNÜŞTEDE ALIYORLAR BILGINIZE.HAZIRLIKLI OLUN.

OTEL ZANNETTİĞİMİZ YERİN HOSTEL ÇIKMASI 'HOSTEL SAN LORENZO ,VENERE.COM SAYFASINDA BİZE VERILEN ODALARIN DOĞRULUĞU TARTISILIR OLMASI AYRI BIR DURUM OLDU.BIZE VERILDI SOYLENEN ODALARDA 20-35 EURO ARASI FARK VARMIŞ,LÜKS MÜ DİYECEKSINIZ YOO HAYIR,YATAK ORTUSU,YATAK BAŞI VS.. FARKLI OLMASI VE CADDEYE BAKAN OLMASI BUNUN PAHALLILASTIRAN FAKTÖRMÜŞ,ANNEMLER ODALARINI DEĞİŞTİRDİ,BEN GEREK DUYMADIM ONLAR 3.KATA GITTI BEN 2. KATTA KALMAYI SEÇTİM.ZATEN ODALAR HAP GIBI,NEYSEKİ YATAGIM 1,5 KİŞİLİKTİ.
SADECE YASTIĞIM KENDINI YASTIK SANIYORDU,O NASIL OLACAK DİYECEKSINIZ,LAVASI DUSUNUN DURUM HALINE GELMIŞ,AMA BENIMKI BOŞ:)

İLHİNÇ BIR BENZETME OLDU AMA EYNEN ÖYLEYDİ.iLK GUN ODAYA YERLESIK BIRAZ DINLENIP KENDIMIZI SOKAGA ATTIK,ONCE GRAN VİA'DAN CALLE MAYOR MEYDANA YURUDUK,ARDINDAN BIR FESTIVALE -FUAR'A DENK GELDİK AA NE VARMIŞ DİYİP GİRDİK.SONRA KIRMIZI ŞARAPLAR ELİMİZDE YARIŞMA SEYREDİYORDUK HEYECANLA NASIL KESIYORLAR DIYE:)
ŞARAP ÇOK GÜZELDİ,BENİM UYKUMU GECE GUNDUZ FARKETTIRMEDEN GETIREN O KIRMIZI ŞARAP GUNESIN KAVURUCU IŞINLARI ILE BILE RAHATSIZ ETMEDİ. BU KOLTUK İÇİN İÇİMDEN 3 KEZ GEÇİRDİM ,BIR DÖŞEMESİNİ DEĞİŞTİRMEK BU KADAR ZOR MU SANKI DIYE BAKIN ESKI DURUYOR SANKI DERGIDEN CEKTIM OYSA KANLI CANLI HALDEYDIM:)
 YAN KOMŞUMUZ:UDON İSMİ NOODLE BAR& RESTAURANT

 BINALAR
kaldığımız otelın sokagının karısında kilıse muzık evi
 YELPAZELERE HAYRAN OLDUM 2 EURO ILE 650 EURO ARASINDA DEĞİŞİYORLAR.
MÜZELERDE DE MEVCUT 7 ILE 9 EURO ARASI.SANATÇILARIN TABLOLARLA OZDEŞ.
PANDOMİMCİLER EN SEVDİKLERİM,TÜM AVRUPA SEYAHATLERİMDE FAVORİLERİM.
PARA ATIN VE MUZIK KUTUSU GIBI ÇALIŞMASINI İZLEYİN:İSTERSENİZ 50 CENT ATIN:)BARDAKLARLA YAPILAN MÜZİK ,HAYRANLIK UYANDIRICI:)
BU ULKEYE ÖZGÜ BIR KURABİYE-ŞEKERLEME MAĞAZASI.KUTULAR ÇOK GÜZELHELLO KİTTY SEVERLERIN GÖZUNDEN KAÇMAYACAK BİR MAĞAZA ,İÇERDE KLİMT BARDAK VE VAZOLARIDA VAR.VE DAHA BIRCOK AYRINTI.BU MAĞAZADA 2.95E MINYATUR DANTEL YELPAZELER VAR.
ELVİS VE GÖBEKLİ SPİDERMAN :)
CALLE MAYOR -YER TAŞLARI...
PANDOMİMCİ GÖRÜNMEZ ADAM DENİZCİ...MİMİİİİİMİMİİİ DİYE SESİİİ :)

FESTIVALE DENK GELMİŞ OLMAK HEMDE GİTTİĞİMİZ İLK GÜN OLMASI BAYAGI DEĞİŞİK OLDU,BÖYLELIKLE FARKLI BIRSEY GÖRUP ÖĞRENMIŞ OLDUK,VE BENDE SIMDI SIZLE BUNU PAYLAŞIYORUM...

 BABAM VE BEN :)
 YARISMADA TARTILIYOR KESILEN JAMON YANI HAMON OLARAK OKUNUYOR:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder