İzleyiciler

11 Ağustos 2011 Perşembe

Ayakkabı Aşkına!!!!!

Hep Aynı şeyi söylerken buluyorum kendime,'İşte O benim Olmalı',Onun İçin yanıp Tutuşuyorum!!!
Bu hepimizin sürekli yaptığı birşey neyden bahsettiğimi herkes gayet iyi biliyor.:)
Tabii ki Ayakkabı Aşkı için herşey ,Onlara aşık oluruz hemde bir erkeğe aşık olmaktan daha kolay olur,Sonra gelişmelerin yaşanması kaçınılmazdır.Hayalini kurarız ,Parayı biriktiririz ve alırız.Bazen de tam tersi gelişebilir,aylarca hayalini kurarız,sonunda ayakkabı ya satılır ya da modası geçer.Ama Aşk bu ya biz hala onu severiz belki bir gün yine bizim olacak diye.
Şimdi bu Ayakkabı Aşkına yazısı nerden çıktı diyeceksiniz ama Blogu takip edenler bilir,Ayakkabı Aşkımı :)
O yüzden de yaz sezonu bitmeden ,İndirimler de devam ederken Biraz ayakkabı yolculuğu yapalım nerelerde neler varken ,sonbahar içinde yaz sezonundan neler alabilirsiniz ,bunları yazmak istedim.

Ayrıca Herkes bu yazıyı okurken Facebook Pinkylola sayfası 203 kişi olmuş,200.Kişiye Pinkylola Tasarım Şal verdim,2 gün içinde şanslı takipçiye ulaşmış olacak.Sırada 250. kişi var Aksesuar Seti Kazanacak.
Blog'u unuttun mu diyenleri Duyar gibi oluyorum,Unutmadım 100.kişi Aksesuar Kazanacak.

Öncelikle Biraz Keyifle,

 Bu Yazın Hem Favorileri; Renkler canlı,sıcak ve keyifli.Sonbaharda da Yazın sıcaklığını hissedeceğiz,Nasıl mı?Renklerle Sarı, Turuncu,Leopar,Siyah/beyaz,Bordo,Yeşil...Biraz 1940'lar ve Keyifli Stiletto Yolculuğu Başlasın.Sonbaharda ise Rahatlıkla bu Yaz Ayakkbılardan indirimde Mutlaka Edinin;
Markalar: Nine West,Zara,Mango,Gucci,Vario,Kurt Geiger,Yves Saint Laurent Bu markaların yaz grubu ayakkbılarının çoğu sonbaharda da rahatlıkla kullanılabılecek türden ,hatta bir sonrakı yaz sezonunda da rahatlıkla kullanacaksınız.
İndirimde Ayakkabı alırken,Neye ağırlık vermeliyim; Özelikle burnu acık orta boy topuklular,çok sivri olmayan burunlu ayakkabılar,Sonbahar için kurtarıcınız olacaklar.
Ama Yüksek topuktan vazgeçmem İş'e giderkende 'high heels' diyorsanız.Size göre de modeller mevcut,
Bu yaz Beymen İndirimde çok hoş modası geçmeyecek modellere ulaşabilirsiniz,o kadar para harcayamam derseniz Nine West ,Zara ,Mango,Matraş ve Divarese mutlaka ziyaret edip indirimden birkaç çift ayakkabı edinmelisiniz.Fiyatlar Korkutucu değil Her bütçeye uyar.

Şimdi Sonbahar'a örnek olabilecek Alternatifleri de ekleyelim,fikir edinin.Ayrıca Bu ürünleri Pinkylola Yaz-Sonbahar Koleksiyonu  Çanta grubu ürünlerle uygun fiyata kombinyelebilirsiniz. Pinkylola Çanta Kombin Yapabilecekleriniz;Pinkylola Ürünleri Bulabileceğiniz adresler:
İstanbul: Erenköy-Misk Nail Spa
              Suadiye-Mel's Couture
              Akmerkez-Pop-Up Store
              Bebek-Designer Shop Sample Sale
              Beyoğlu-Eba Design
Sakarya:Newin Boutique
Bursa: Yirmibir Metrekare Butik
İzmir: Coco Chic Boutique

veya pinkylolamarkastore.blogspot.com
melis.ekin@gmail.com1 yorum:

  1. şimdi gel de o aşkın baş kahramanı olma :)) tabii biraz karşılıklı çıkar ilişkileri de var bu aşkta parasız saadet olmuyo ama biz razıyız hepsine :)) melisimin çantaları da çok güzel, tek renk olmaması harika bi kere bir sürü şeyle kombinleyebiliyorsunuz, hadi o zaman ne duruyoruz hemen pinylola'ya!

    YanıtlaSil